Praha

Balance Club Brumlovka

Vyskočilova 2/1100, Praha 4 140 00

FILOZOFIE A POPIS KLUBU

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který se řadí mezi špičku českých fitness a wellness center a je naprosto srovnatelný se světovými zařízeními odpovídající úrovně.


Už od našeho vzniku v roce 2007 se nám daří zůstávat mezi těmi nejlepšími v ČR a držet krok se světovými trendy.  Hlavní filozofií klubu je soustavně investovat do rozvoje zařízení a služeb a prezentovat nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu. Nezaměřujeme se tedy pouze na sportovní výkonnost, ale také na služby v oboru wellness.


Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii mezi tělem, duší a myslí. Poskytováni služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí Balance Clubu Brumlovka. Tento klub by měl být součástí životního stylu každého člena klubu – měl by být místem, o kterém se mluví.


Balance Club Brumlovka má prostornou fitness a cardiozónu, sály pro skupinové lekce (např. Spinning, Aerobic, BOSU, Flowin, TRX, Zumbu, apod.), 25metrový bazén, relaxační zónu se saunovým světem a v neposlední řadě i střešní terasu v japonském aranžmá.


Balance Club Brumlovka nabízí také lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, tréninkové hodiny na vyrovnání svalových dysbalancí a další nadstandardní služby.


Balance Club Brumlovka je držitelem ocenění Wellness centrum roku 2008.

webové stránky

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho specialistu, ten Vám pomůže.

+420 733 161 311

info[zavinac]statera.cz

Webdesign - bARTvisions

Copyright © | Statera Fitness s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.