Frikční trénink

Zábavně

Frikční trénink má na rozdíl od běžných fitness aktivit uvolněný charakter. Může se provádět kdykoliv a kdekoliv. FLOWIN® nabízí více než 300 různých cviků, které se mohou libovolně variovat a kombinovat.

Do hloubky

FLOWIN® posiluje hlavně střed těla, svaly upínající se na pánev a na obratle. Tréninkem se procvičují vnitřní partie svalových systémů, které dělají vaše tělo rychlejší, ohebnější a vytrvalejší.

Přirozeně

Při tréninku se využívá pouze hmotnost vlastního těla. Ta slouží jako přirozená zátěž, která tělo nepřepíná a zbytečně nezatěžuje klouby.

Efektivně

FLOWIN® při každém cviku aktivuje několik svalových skupin najednou. Na kvalitní procvičení celého těla proto postačí pouhých 20 minut!

Bez limitů

Nezáleží na tom, kolik vám je a v jaké jste kondici. S FLOWIN® může cvičit úplně každý!

Zaručený výsledek

„FLOWIN® je maximálně jednoduché, a proto geniální a opravdu účinné cvičební náčiní. Prostorově úsporné a snadno přenositelné. Můžete ho použít všude, kde je trocha volného místa. Doma i jinde. Je to univerzální trenér, fyzioterapeut a posilovna či fitness v jednom…“  říká David Huf, mistr světa v aerobiku, fitness trenér a propagátor FLOWIN® v České Republice.

S FLOWIN® se naučíte cvičit snadno a rychle

Pomůže vám manuál a instruktážní DVD s tréninkovými sestavami, které jsou součástí každého balení FLOWIN® SPORT.

Vlastnosti, na které je FLOWIN® zaměřen

Redukce hmotnosti, formování postavy, zvyšování výkonu, správné držení těla

Následně pomáhá k rozvoji

Koordinace, rovnováhy, síly, rychlosti, vytrvalosti, obratnosti, pohyblivosti, výbušnosti, flexibility, stability, rytmu, hbitosti, symetrie, akcelerace, výkonu

Zdravotní aspekt

Prevence, zpevnění svalového korzetu, rekonvalescence

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho specialistu, ten Vám pomůže.

+420 733 161 311

info[zavinac]statera.cz

Webdesign - bARTvisions

Copyright © | Statera Fitness s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.