Historie

FLOWIN® je švédský inovativní tréninkový koncept vyvíjený skupinou švédských elitních desetibojařů již od roku 2003. Od začátku se zaměřoval jak na oblast fyzioterapie a rehabilitace, fitness prostředí, tak i na celou paletu sportů, pro které je tato metoda přínosná. Hlavním cílem bylo podpořit zejména tyto hlavní oblasti: stabilita, celková hybnost, rychlost a síla.

Na jaře roku 2004 byla navázána spolupráce s designérskou společností, která měla  za úkol produkt zpracovat do výsledné podoby a tak byl v roce 2005 představen první prototyp. Ještě téhož roku se tým rozrostl, což začátkem roku 2006 vyústilo v založení společnosti FLOWIN AB, se sídlem ve švédském Malmö.

Produkty značky FLOWIN® se objevily poprvé na skandinávském trhu v roce 2006 a dnes jsou prodávány takřka po celém světě. Momentálně jsou produkty FLOWIN® vyráběny a dodávány na trh ve dvou verzích FLOWIN® PRO a FLOWIN® SPORT. Varianta PRO byla vyvinuta a je určena především pro profesionální užití, všude tam, kde je aplikováno každodenní vysokofrekvenční cvičení – fitness centra, rehabilitační centra a podobně. Přenosná varianta SPORT je pak určena převážně pro domácí cvičení.

Na jaře roku 2007 se FLOWIN® dostává ze Skandinávie i na evropský trh. Na podzim  téhož roku je již k dostání téměř v celé Evropě, ale také v Rusku, Kanadě a Spojených státech.

V současnosti má koncept FLOWIN® zastoupení ve více než 45 zemí celého světa, přičemž při vývoji i nadále úzce spolupracuje s PGA Sweden – švédskou golfovou asociací a golfovým institutem TPI – Titleist Performance Institute.

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho specialistu, ten Vám pomůže.

+420 733 161 311

info[zavinac]statera.cz

Webdesign - bARTvisions

Copyright © | Statera Fitness s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.