Koncept

Lebert Training Systems™ využívá funkční tréninkové metody, která před několika lety přišla do České republiky z Kanady a postupně si získává na své popularitě. Lebert Training Systems™ využívá jako zátěž a odpor celé vaše tělo a díky tomu se stává nedílnou součástí funkčních tréninků mnoha sportovců, protože může nahradit trénink s posilovacími stroji.

Lebert Training Systems™ se skládá z Lebert Equalizer™ a Lebert Buddy System™  kde každý nabízí zapojení svalových partií jiným způsobem.

 

Co je Lebert Equalizer™Lebert Fitness

Multifunkční tréninková pomůcka tvořená sadou 2 branek, které jsou určeny především pro silový a kondiční trénink, kde díky Lebert  Equalizer™ využíváte pouze váhu vlastního těla jako odporu.

Díky snadné přenositelnosti a materiálu, z nějž je Lebert Equalizer™  vyroben, jej můžete využít jak pro indoorový tak outdoorový trénink.

 

 

Lebert FitnessCo je Lebert Buddy System™

Tréninková pomůcka, která je určená pro cvičení ve dvojici, tedy pro lepší partnerskou spolupráci. Lebert Buddy System™ funguje na principu, kde každý z dvojice tvoří tzv. kotvu anebo odpor pro toho druhého. Oba díky tomu mohou být zapojeni aktivně i pasivně a tím posilují svaly jak koncentricky tak excentricky.

Díky tomu, že Lebert Buddy System™ není potřeba nikde na pevno upevňovat lze ho využit jak pro indoorový tak pro outdoorový trénink.

Nevíte si rady?

Kontaktujte našeho specialistu, ten Vám pomůže.

+420 733 161 311

info[zavinac]statera.cz

Webdesign - bARTvisions

Copyright © | Statera Fitness s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.